finanční centrum Fotojim
   
   
> Poskytované úvěry
Krotitelé Dluhů

na facebooku
         Finance-on-line ZAJIŠŤUJÍ:


* BANKOVNÍ ÚVĚRY od 300 000 Kč až 30 000 000 Kč,
do výše 70 % z hodnoty zajišťované nemovitosti (50 % bez prokazování příjmů,
100% s prokázáním solidního příjmu u hypoték na bydlení), se splatností až 40 let.
* Bankovní úvěry musí být zajištěny zástavním právem k nemovitosti nacházející se na území ČR (i cizím státním příslušníkům s trvalým pobytem v ČR), s možností výplaty stávajících zástavních práv váznoucích na zastavované nemovitosti; lze i exekuce, kdy exekuce bude vyplacena nebankovním úvěrem.
* Bankovní úvěry splňující výše uvedené parametry zajišťujeme i žadatelům pouze částečně prokazujícím příjem nebo žadatelům, kteří nemohou nebo nechtějí prokazovat svůj příjem.
* NEBANKOVNÍ ÚVĚRY od 20 000 Kč až 5 000 000 Kč(individuálně i vyšší), do výše maximálně 50 % z hodnoty zajišťované nemovitosti se splatností až 20 let.
* Nebankovní úvěry bývají zajištěny zástavním právem k nemovitosti (lze i družstevním bytem) pokud hodnota úvěru přesahuje cca 150 000 Kč.
* S možností výplaty stávajících zástavních práv a exekucí váznoucích na zastavované nemovitosti Nebankovní úvěry zajišťujeme i žadatelům s negativními informacemi v bankovním (CBCB), nebankovním (LLCB) nebo spotřebitelském (SOLUS) registru.

* Úvěrovou dokumentaci podepisují žadatelé o úvěr zásadně s finálním poskytovatelem požadovaného produktu.


* Od 1. 10. 2010 zajišťujeme hotovostní půjčky až 600 000 Kč.
Najdete je v levo v menu pod hotovostní půjčkou, nebo zde klikněte.